Svako ko ima pola sata vremena može da se baci na čitanje ogromnog spiska promena koje je studio CD Projekt Red spremio za njihov ambiciozni ali i nestabilno lansirani openworld RPG naslov Cyberpunk 2077.
Ovoliko vremena slobodno možete potrošiti na čitanje stotina i stotina izmena, jer svakako nećete moći brzo krenuti sa igranjem dok se skida zakrpa veličine između 30 i 40 gigabajta u zavisnosti platforme na kojoj želite da zaigrate novu verziju igre.
Naravno, nadamo se da će vlasnici igara na baznim PS4 i Xbox One konzolama uočiti najviše poboljšanja. Što se PlayStation verzije igre tiče, iako je prošlo više od 100 dana otkako je ovaj naslov skinut sa PSN radnje, i dalje nema naznaka kada će se on vratiti u toj digitalnoj radnji.
Patch 1.2 for Cyberpunk 2077 is now live on PC and consoles! A version for Stadia will follow later this week.
The list of changes for this update is available here: https://t.co/gbDIp90CXG pic.twitter.com/gt64a8DPzW— Cyberpunk 2077 (@CyberpunkGame) March 29, 2021
No Comment
You must log in to post a comment.