Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1    3
Author: Subject: Sony Vita, will you get it?
Timemaster
Super Fr1ck

Registered: 13.5.2008
Member Is Offline

[*] posted on 16.6.2011 at 10:22

Quote: Originally posted by Freddie  
Po meni je to neopravdano ali se ne uzbuđujem mnogo oko toga jer ima mnogo bolji forum za sve iDevice, http://www.isrbija.net/, pa ko je zainteresovan tamo će naći pregršt informacija o svemu što ga zanima.

Možda neki od nas neće da idu na drugi forum, nego hoće ovde, od proverenih ljudi da sazna neke stvari? Zato se ovde dovodi u razmatranje iDevice podforum i više je nego odlična ideja

O 3DS-u na ovom forumu ni traga ni glasa i sve što se može pročitati su komentari jednog jedinog člana koji je izdvojio ne znam koliko šuške, kupio konzolu i sada ćuti o tome. Molim sve mnogobrojne članove koji imaju 3DS a nisu aktivni na forumu (već nedeljama) da više pišu i diskutuju, i time zasluže poseban podforum, jer u drugom slučaju ne vidim svrhu da on postoji jer bi po svemu sudeci bio prazan.

Ja ne znam o kojim ti mnogobrojnim članovima pričaš, mislim da dvojica nisu kupila već dobili na testing kao novinari, verovatno do sad vratili a imali na raspolaganju samo nekoliko onih preview igara, a jedan samo kupio. Taj jedan i ne može mnogo da priča o 3DSu u ovom trenutku jer igara nema koje bi možda on kupio i isprobao, tako da, samo strpljenje :)

"YLOD je gori od seksa" - GRUJA
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
forsaken demon
Supper Administrator

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: What a horrible life to have a curse

[*] posted on 16.6.2011 at 10:57

Jeste, ja sam dobio novinarski 3DS, a testirao sam Pilotwings i The Sims i vratio sam ga odavno(naravno, zahvalan sam da sam ga imao). Napisao sam već ponešto o tome i rado ću odgovoriti na podpitanja, ali kao što se može primetiti, nisam ga imao puno. Takođe sumnjam da ga na ovom forumu imaju više od dve osobe.

'Fighting evil, so you don't have to!'

"What are you dense? Are you RETARDED or something? Who the hell do you THINK I am?
I'm the goddamn Batman." - Batman Ultimate thread
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
master_yoda
on probation

Registered: 23.12.2004
Member Is Offline

[*] posted on 16.6.2011 at 11:27

I ja sam imao 3DS na testu dva dana, igrao sam i presao Pilotwings i Rabbids 3D, Asphalt 3D i Splinter Cell 3D sam samo probao jer su mi delovali bezveze.

View user's profile View All Posts By User
Freddie
Romalj
*

Registered: 1.3.2011
Member Is Offline

[*] posted on 16.6.2011 at 12:04

Po meni je to neopravdano ali se ne uzbuđujem mnogo oko toga jer ima mnogo bolji forum za sve iDevice, http://www.isrbija.net/, pa ko je zainteresovan tamo će naći pregršt informacija o svemu što ga zanima.[/ rquote]

Možda neki od nas neće da idu na drugi forum, nego hoće ovde, od proverenih ljudi da sazna neke stvari? Zato se ovde dovodi u razmatranje iDevice podforum i više je nego odlična ideja
[/ rquote]

Po meni je takođe dobra ideja ali samo mislim da nema smisla na ovom forumu koji se bavi konzolama i uređajima koji imaju dugmiće.
Više puta je naglašavano da se iDevice ne smatraju uređajima za igre pa tako nisu ni interesantni nekome koga zanimaju igre.

P.S. Pre par dana je za iPhone/iPad izasao ZooKeeper DX deluxe, jedna od mojih omiljenih igara sa DS-a i po meni je to odlična igra koja ne koristi dugmiće.
Ima brdo takvih dobrih igara na iOS-u tako da bi bilo lepo da postoji takva iPhone/Android sekcija i ovde ali, ponavljam, ne znam koliko bi ona bila aktivna.

O 3DS-u na ovom forumu ni traga ni glasa i sve što se može pročitati su komentari jednog jedinog člana koji je izdvojio ne znam koliko šuške, kupio konzolu i sada ćuti o tome. Molim sve mnogobrojne članove koji imaju 3DS a nisu aktivni na forumu (već nedeljama) da više pišu i diskutuju, i time zasluže poseban podforum, jer u drugom slučaju ne vidim svrhu da on postoji jer bi po svemu sudeci bio prazan.

Ja ne znam o kojim ti mnogobrojnim članovima pričaš, mislim da dvojica nisu kupila već dobili na testing kao novinari, verovatno do sad vratili a imali na raspolaganju samo nekoliko onih preview igara, a jedan samo kupio. Taj jedan i ne može mnogo da priča o 3DSu u ovom trenutku jer igara nema koje bi možda on kupio i isprobao, tako da, samo strpljenje :)

Pa upravo o tome i pričam što ovde na forumu jedan jedini član koristi 3DS a priča se o otvaranju podforuma i velike potrebe za tim.
E3 je prošao a u DS sekciji ni jedna reč o novim najavljenim igrama ili o bilo čemu sa E3-a.
Zato mislim da nema potrebe za daljom pričom o neravnopravnosti, jer da ima stvarne potrebe za dodatnim podforumima to bi se već pokazalo mnogobrojnim postovima.

I dok god je 3DS 33.000 din. kod nas i 5000-6000 din. naslovi, a konzolu ne dozvoljavaju ni da probaš u radnji i vidiš taj 3D bez naočala, mislim da neće ni biti mnogo više ni postova ni thread-ova.
Tužno ali istinito!

[Edited on 16.6.2011 by Freddie]
mrmotinjo
Mrmot

Registered: 20.4.2008
Member Is Offline

Mood: I only want you gone

[*] posted on 16.6.2011 at 13:25

Sa ovakvim nasim zelenaskim cenama, i poznajuci Sonijev stav prema homebrewu, uzecu Vitu sigurno, ali tek ako/kad ga 'probiju' ;P

Snake-Eyes
Dark Ronin

Registered: 29.12.2006
Member Is Offline

Mood: Phönix herunter

[*] posted on 16.6.2011 at 13:58

Tek kad izadje dosta igara,tada vredi pazariti.Jos nisam presao sve sto sam hteo i na psp-u,tako da mi se ne zuri:)

"WHAT A HORRIBLE NIGHT TO HAVE A CURSE!!!" - Simon Belmont
View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
SQI
Emuglx veteran

Registered: 27.2.2005
Member Is Offline

[*] posted on 16.6.2011 at 19:17

Ja ozbiljno razmišljam da uzmem Vitu čim se pojavi u Evropi. Moj telefon je star 8 godina i rado bih ga zamenio za neki dobar Android, ali takvi koštaju praktično 500 evra, pa mi se čini da mi je mnogo bolje da uzmem Vitu i neki od ovih novih jeftinih muzičkih telefona iz Nokije http://www.mobitech.rs/nokia-predstavlja-dual-sim-modele/. Nešto ne patim za programima, bitnije su mi igre i video plejer.

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
Grunt
Celeb Freak

Registered: 9.8.2002
Member Is Offline

Mood: Shameless

[*] posted on 16.6.2011 at 20:14

Cisto kada vec ima tona offtopica da napomenem da ima kod nas 3DS da se kupi po standardnoj EU ceni od 249 evra, mada je i to previse da je 199 evrica uzo bi ga oma :D

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
Damir.Lozac
Junior Member
**

Registered: 28.1.2011
Member Is Offline

[*] posted on 16.6.2011 at 20:27

Quote: Originally posted by Grunt  
da je 199 evrica uzo bi ga oma :D

U odnosu na razliku izmedju 3dsa i ds-a i 199 je previse, optimalno 150 je ok cena za takav hardver.
Inace sto se tice vite, mislim da nije skupa u odnosu na to koliko je tehnicki jaka masina, ipak ima snagu priblizno ps3 a to je i vise nego zadovoljavajuce(samo da joj igre budu ok).
No_Skill_Only_Luck
V.I.P.

Registered: 25.12.2008
Member Is Offline

[*] posted on 16.6.2011 at 21:56

Ja bih nekako pokušao da odvojim pare za PSV u sledećoj situaciji:
Kada bi u Podgorici stvarno koštao 250-270 E.
Ukoliko bi bilo dosta dobrih japanskih RPG-ova, pa kad igru platim 25-35-40 E da je barem igram duže od 10 sati.
I da odgovorim sam sebi, PSV će ovdje da bude mnogo skup, i hipotetički pametnije bi mi bilo da zamolim brata da mi ga kupi kad bude negdje u inostranstvu na planinarenju...
Realno 85% da neću posjedovati PSV, ali vrijeme će pokazati, ako izađe nešto što se mora imati možda i kupim konzolu...

Ancient world still trembles at his name: Kratos, The God of War.
Anti-Hero
V.I.P.

Registered: 11.12.2007
Member Is Offline

Mood: All life is an experiment. The more experiments you make the better.

[*] posted on 3.7.2011 at 19:49

Ja planiram da je kupim cim se pojavi kod nas na trzhistu,pod uslovom da bude u bundlu sa nekom igrom koju bi svakako prvo igrao, tipa MGS ili LBP...:cool:

[Edited on 3.7.2011 by Anti-Hero]

Timemaster
Super Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 3.7.2011 at 20:10

Quote: Originally posted by Anti-Hero  
pod uslovom da bude u bundlu sa nekom igrom koju bi svakako prvo igrao, tipa MGS ili LBP...:cool:

Teško da će ovako nešto da se desi... Ne daj bože da im se slučajno omakne koja hiljadarka na naslovu tokom bundle-ovanja konzole sa igrom.

DieH@rd
Administrator

Registered: 5.12.2003
Member Is Offline

Mood: Proud member of "Glorious PC gaming Master Race".

[*] posted on 3.7.2011 at 21:20

Bundleova ce sigurno biti, al prvo treba videti koje teritorije ce dobiti konzolu prvo.

"There is but one path. We kill them all."
- Spartacus

"And when you show yourself to the world, it will be a different age than ours, Clark. A silver age of heroism, that will start when they look up into the sky at you with hope for tomorrow. You will help everyone to embrace it."
-Prophecy of Dr.Fate, Smallville S9

"It is Microsoft. And I will kill them."
- Sony Computer Entertainment President and CEO Ken Kutaragi, asked in 1994 who he thought the biggest competition would be for his upcoming PlayStation game console.
Anti-Hero
V.I.P.

Registered: 11.12.2007
Member Is Offline

Mood: All life is an experiment. The more experiments you make the better.

[*] posted on 4.7.2011 at 00:41

Time will tell, mada super uber mi je iritantan taj novi menu,xmb mi je bio jako sexy, ovo novo izlgeda ko neko jeftino kinesko sranje! Molim Boga da to redizajniraju, mada kad razmislim ako ga hakuju, i to ce biti custom. :eureka:

Timemaster
Super Fr1ck

Member Is Offline

[*] posted on 4.7.2011 at 08:11

Quote: Originally posted by Anti-Hero  
xmb mi je bio jako sexy, ovo novo izlgeda ko neko jeftino kinesko sranje

Sa ovime se u potpunosti slažem

darkado
Super Fr1ck

Registered: 19.11.2007
Member Is Offline

Mood: Sleepy...

[*] posted on 6.7.2011 at 13:34

true, xmb je bio savrsheno funkcionalan i clean

[Edited on 6.7.2011 by darkado]

Quote: Originally posted by DragonOfTheEarth  
Quote: Originally posted by Blue  
Jel ti se povraća od odnosa štampe prema svemu ili zbog tvog ličnog hejta prema Đokoviću?

Ima uvek ljubomornih ljudi, ne obracaj paznju.

Ryo
Moderator

Registered: 8.7.2005
Member Is Offline

Mood: Груз 200

[*] posted on 6.7.2011 at 20:23

Morali su da zamene XMB zbog toucha-a, ali se slazem da je ruzan (i detinjast) :)

Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don't need. We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars, but we won't. We're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Omega_Red
EmuGlx Legend

Registered: 8.7.2005
Member Is Offline

Mood: deep beneath the rolling waves in labyrinths of coral caves

[*] posted on 6.7.2011 at 23:45

Meni izgleda u najmanju ruku kao oni u KIRF uredjajima. :lol:

Pages:  1    3

Go To Top