Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
Author: Subject: Servis za Nintendo DS?
zejtin
Junior Member
**

Registered: 24.10.2008
Member Is Offline

[*] posted on 19.5.2011 at 20:11
Servis za Nintendo DS?

Daklem drugari, da li neko zna gde bih u BGu mogao da odnesem NDS - stari i debeli u servis?

Menjao sam mu gornji ekran i sve išao po uputstvu al izgleda da sam sjebao nešto, otišli osigurači koliko sam našao na netu. Evo zapravo šta mu je bilo tačno:

Prvo kad sam sve vratio na mesto i proverio dvaputa je pri paljenju samo bljesnuo donji ekran i malo bila upaljena zelena lampica i onda bi se u gasio i tako u krug, onda sam ga opet otvorio da vidim da nisam zahebo nešto i kad sam ga opet sklopio nije hteo ni to da uradi nego se samo čuje kao krčanje u zvučniku kratko :S ali hoće da se puni npr.

Hvala unapred
View user's profile View All Posts By User
Mik Drone
Punisher fan

Registered: 13.10.2002
Member Is Offline

Mood: battling vs idiots, assholes and scumbags

[*] posted on 20.5.2011 at 19:08

Imao sam i ja kvar na DS phatu (kuciste mi je bilo palo, polomile se sarke, otisao mi je bio flat cable, pa mi gornji ekran nije radio). E sada, moji utisci:

- Kada sam zvao Beosoft, rekli su mi da ne menjaju kuciste kod DS phata, nego samo kod DS lite-a, tako da verovatno kod njih neces moci nista da uradis, no proveri za svaki slucaj.

- Odneo sam nakon toga DS phat u Virtual Shop ili kako vec (nalazi se kod autokomande), i jedan lik sto je tamo tada radio, rekao je da lako moze da se popravi, samo da se nabavi kuciste i sl, a ako je problem do ekrana, i njega je lako nabaviti, zameniti i sl, ukupna cena popravke bi bila oko 2000 - 3000 din max (sa uracunatim ekranom btw), samo da im donesem kuciste....

I poverujem ja liku, narucim preko ortaka kuciste za phat, i kada mi je stiglo odem do njih, da bi me tamo sacekao drugi neki lik, kome kada sam ispricao o cemu se radi, on me gledao kao da sam lud. Onda je krenula prica kako su DS ekrani skupi i sl, kao 5000 dinara samo za ekran. + jos popravka, i onda jos kao zvao nekoga, ko mu je to potvrdio itd.... I tako ja puknem zbog debila 1000 din nizasta... Ukratko, ovo ti samo kazem da NE IDES kod njih, jer ocito likovi nemaju pojma.

- Nigde drugde nisam video/nasao da rade servis za phat, nazalost :(. Nadam se da ces uspeti da nadjes negde nekoga da ti to namesti, ali bojim se da su velike sanse, da ces morati da se oprostis od phat-a :(

I look up,and see heaven.
I look down and see hell.
So,I jump and FIGHT!!!
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
zejtin
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 26.5.2011 at 11:32

Au, baš bzvz :(

Probaću danas/sutra u Virtual Masteru na Novom Beogradu, ja sam inače ekran za ds platio oko 10 dolara sa poštarinom :) pa ako rade phatove - javljam ti.

Hvala puno na informacijama inače bi se cimoa i u te servise bzvz :)

P.S. Inače da li bi možda udomio taj fat u zamenu za hartije od vrednosti?
Mik Drone
Punisher fan

Registered: 13.10.2002
Member Is Offline

Mood: battling vs idiots, assholes and scumbags

[*] posted on 26.5.2011 at 13:53

Quote: Originally posted by zejtin  
Au, baš bzvz :(

Probaću danas/sutra u Virtual Masteru na Novom Beogradu, ja sam inače ekran za ds platio oko 10 dolara sa poštarinom :) pa ako rade phatove - javljam ti.

Hvala puno na informacijama inače bi se cimoa i u te servise bzvz :)

P.S. Inače da li bi možda udomio taj fat u zamenu za hartije od vrednosti?

Np :)
Ako ga nadjem, mogu da vidim, ali sada sam bas u stisci sa vremenom :/

I look up,and see heaven.
I look down and see hell.
So,I jump and FIGHT!!!
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
zejtin
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 26.5.2011 at 22:37

Quote: Originally posted by Mik Drone  

Np :)
Ako ga nadjem, mogu da vidim, ali sada sam bas u stisci sa vremenom :/

ajd molim te, kad budeš imao vremena naravno, potraži da probam da iskombinujem jedan :)

Hvala još jedared
zejtin
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 14.7.2011 at 12:50

Nema leba od Virtual-a. kao popravljaju NDS ali njihov serviser se ne petlja oko ekrana!?

:(

Go To Top