Emulation Galaxy Forums
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version | Subscribe | Add to Favorites  
 Pages:  1    3
Author: Subject: Gears of War 3
lovac
V.I.P.

Registered: 10.10.2008
Member Is Offline

[*] posted on 20.7.2010 at 14:33

Quote:
Originally posted by gruja33
razvalim mu dva metka u glavu i on me ubije?

Cime mu razvalis 2 metka u glavu?
Znaci da masas i da taj sto se napucava sa tobom bolje puca u toj situaciji.Nista ti to Grujane nisi igaro,treba da osetis jednu pravu adrenalinsku partiju.

Quote:
Originally posted by Haseo
Ah da , najveca mana igre mi je to sto samo NEKA oruzija mogu da lupe headshot , iako stojite iza protivnika i izuzetno velikom brzinom mu sipate komadice olova u lobanju , jedino ako imate odredjena oruzija mozete Headshot :(

Da,da.
Snajper,onaj snajperoliki pistolj,i jos par oruzja mogu da headshotuju ostali nemaju tu razornu snagu.Naravno sacmara i slicne naprave raznose na delove.:D
Mada ako se protivnik puni obicnom puskom sa ledja tesko da ce uspeti da izvuce zivu glavu u svakom slucaju.;)
View user's profile View All Posts By User
GRUJA
I am God of War

Registered: 13.10.2008
Member Is Offline

Mood: FATALITY

[*] posted on 20.7.2010 at 15:21

Quote:
Originally posted by lovac
Quote:
razvalim mu dva metka u glavu i on me ubije?

Cime mu razvalis 2 metka u glavu?

Pa cime treba da mu pucam u glavu,Bazukom?Razumem ja da je igra nerealna ali to je vec proseravanje.Kako su u mgs4 mogi da urade da je jedan metak iz obicnog pistolja dovoljan da usmrti vojnika,kada se pogodi u glavu.

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
lovac
V.I.P.

Member Is Offline

[*] posted on 20.7.2010 at 19:58

Ajd Grujo u pravu si,nerealno je.:)
GRUJA
I am God of War

Member Is Offline

[*] posted on 20.7.2010 at 20:08

Nisam upravu ali nisu ni ovi sto su pravili igru :) Ipak loctusi nisu terminatori pa da znam zasto nije dovoljno vise od dva metka(osim u situaciji ako imaju slem).

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
lovac
V.I.P.

Member Is Offline

[*] posted on 20.7.2010 at 20:26

Quote:
Nisam upravu ali nisu ni ovi sto su pravili igru :) Ipak loctusi nisu terminatori pa da znam zasto nije dovoljno vise od dva metka(osim u situaciji ako imaju slem).

Cek pricas li o SP ili MP ? Nadam se da si primetio razliku ? Ili nisi...:no:

Moras da skontas da mp i sp nisu iste stvari i da ne vaze ista pravila,no ti pucas na to da razlika izmedju pusaka nije precizno odradjena jer igra samim tim gubi na "realnosti" a svi znamo da je Gears of War serijal od pocetka vazio za ultrarealnu simulaciju ratovanja radjenu po istinitom dogadjaju.

Ne mogu ni da se objasnjavam o mp-u a voleo bih jer imam sigurno 50 puta vise sati u multiplayeru a i vidim da diskusija uopste nije fora,ti vamo pricas jedno tamo drugo dole trece,a sve cisto onako. :D

U pravu si batalicu Gearse i prelazim na Transformerse.:lol:

Quote:
Ja sam jedino uspeo sa shotgunom da im prospem mozak i jednom sa snajperom....

Samo jednom si uradio headshot.I diskutujemo.Ou man kakav sam nepotreban reply pisao.:ha?::P

No savet mali,za pocetak vezbaj Horde mod dobar je da podesis ruku za napucavanje sa zivim protivnicima.
GRUJA
I am God of War

Member Is Offline

[*] posted on 20.7.2010 at 20:40

Quote:
Originally posted by lovac
Quote:

Cek pricas li o SP ili MP ? Nadam se da si primetio razliku ? Ili nisi...:no:

E jeste primetio sam razliku, uzasavajuce mi je to jer sam navikao da ih rokam u singlepleyeru(kampanji) sa manje metaka u glavu.Nerazumem zasto to menjaju u igrama?Gears i kilzone su isti po tom pitanju sa rokanjem, mozda u kilzone2 cak i jos vise laguje ali sam tamo znao kolko je dovoljno metaka iz obicne puske, ovde skoro ceo okvir ispucah :(

padawan
Member

Registered: 14.5.2004
Member Is Offline

Mood: suicidal

[*] posted on 22.7.2010 at 17:17

Upravo iz tog razloga svi igraju sa shotgunom ili sa drugim oruzjima na daljinu. Puske skoro niko i ne koristi.

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
ForTheWin
Romalj
*

Registered: 4.8.2010
Member Is Offline

[*] posted on 5.8.2010 at 07:03

Lancer (puska) je jedino dobra kada mu pridjes sa ledja. Za blizinu sacmara jer brzo gine, a za daljinu Torque Bow (kada je u zatvorenom) A Hammer of Dawn kada je na otvorenom.
I Boomshot pomogne :D

View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
Omega_Red
EmuGlx Legend

Registered: 8.7.2005
Member Is Offline

Mood: deep beneath the rolling waves in labyrinths of coral caves

[*] posted on 1.10.2010 at 14:06

Quote:
"Gears of War 3 promises to be the biggest entertainment launch of 2011," the Microsoft statement reads. "The teams at Microsoft Game Studios and Epic Games have done great work thus far readying the title for release in the Spring of 2011. However, we've elected to move the launch of Gears of War 3 until Fall 2011 to make it the marquee title for the holiday season."

Zuti Bar
Member

Registered: 29.12.2009
Member Is Offline

[*] posted on 22.11.2010 at 01:03

Bice ovo mnogo dobra igra!

nikola22
Super Fr1ck

Registered: 12.1.2004
Member Is Offline

Mood: Kathnmandu

[*] posted on 3.7.2011 at 07:04

Gears Of War 3 JTAG Only,ladno se pojavila na bitgameru

godfather
Don

Registered: 23.11.2004
Member Is Offline

Mood: So many great games & so little time to play them...

[*] posted on 3.7.2011 at 10:03

Haha e to se zove doktorski leak :lol:

"Jack Bauer could get off the Lost island in 24 hours"
 Pages:  1    3

Go To Top